Letní koupaliště Riviéra

sobota - 25.3.dnes otevřenoposl. vstupnávštěvnost
Koupaliště zavřeno
Beach volejbal 09:00 - 22:00 21:00
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Letní koupaliště Riviéra

Koupaliště Riviéra je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Zažijte na Riviéře dovolenou plnou relaxu, vodních radovánek a zábavy. Koupaliště prošlo v roce 2018 zcela razantní obměnou, nově ji zdobí tobogan dlouhý 75 metrů, patnáctimetrová skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky. Plánek areálu

Zažijte dovolenou uprostřed Brna.


Na Koupališti Riviéra si můžete během celého roku zahrát i beach volejbal či jiné plážové sporty.

Koupaliště

Koupaliště Riviéra je tvořeno kaskádou tří nových nerezových bazénů v umělém říčním korytě, které bylo vybudováno v bývalém slepém rameni řeky. Hloubka celého bazénového koridoru je odstupňována a jeho celková délka - až 390 metrů - je vskutku výjimečná. Brouzdaliště je první částí - dlouhou až 120 metrů. Voda proudí dál do bazénu pro neplavce, který má podobu mírné říční zátoky s délkou 135 metrů. Poslední část je určena plavcům, kteří ocení především délku bazénu - dalších 135 metrů! V areálu jsou k dispozici rozsáhlé travnaté plochy.
Další informace zde.

Beach volejbal

Nově nabízíme šest profesionálních beachvolejbalových kurtů s celoročním provozem (v zimním období ve vyhřívané nafukovací hale), které je možné využívat příležitostně nebo si vybraný kurt pronajmout na celou sezonu se slevou. Beachvolejbalový míč, ale také sportovní vybavení pro beach badminton či beach tenis Vám rádi zapůjčíme ve stánku přímo u kurtů, kde je možné si taktéž zakoupit chlazené nápoje.

Další informace zde.

Občerstvení

Toto léto se o občerstevní na koupališti postará největší brněnská barová skupina Lidi z Baru. Těšit se tak můžete na osvěžující koktejly, piva z minipivovarů, prémiovou kávu z pražírny Rebelbean, dobroty z grilu pro masažravce i vegetariány a spoustu dalších jídel.

Stejně jako v minulém roce, tak se i letos budeme snažit omezit plastový odpad v podobě jednorázových kelímků. V občerstveních si zakoupíte nápoje už jen ve vratných plastových kelímcích s exkluzivní grafikou s objemy 0,3l a 0,5l.

Vratná záloha kelímku je 50 Kč. 

Info koutek

Během příznivého počasí je v letní sezoně v provozu info koutek v nové budově občerstvení (hned pokladnami), kde vám poskytneme veškeré informace o koupališti, ale i o ostatních sportovištích spravovaných STAREZ - SPORT, a.s. Můžete si zde také koupit či dobít čipové hodinky nebo zakoupit drobné zboží (opalovací krémy, drobná kosmetika a hygienické potřeby, hračky do vody aj.). 
Otevřeno je po – pá: 11:00 – 19:00, so-ne, svátky: 10:00 – 19:00, v případě nepříznivého počasí je zavřeno.

V zimním období zde naleznete recepci beach volejbalových kurtů.

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až k houpačce. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

Další vybavení

Rozsáhlé travní plochy zařazují naše koupaliště mezi největší v republice. Můžete libovolně sportovat, či relaxovat. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. U nás vám nebude nic chybět :-)
Další informace zde.

Historie

Historie areálu Riviéra sahá až do počátku 19. století, ve kterém byla Dr.Baierem vystavěna klasicistická budova Lázní (Badhaus). Záměr vytvoření koupelových lázní se však u Brňanů nesetkal s velkým obdivem, a proto byl komplex prodán k jiným účelům. Areál Riviéra od té doby prošel několika změnami a vystřídal několik vlastníků, což se negativně podepsalo na jeho stavu. V roce 2006 přijala naše společnost celý areál koupaliště do majetku. Od té doby se snažíme každé léto připravit pro brněnské občany něco nového pro zpříjemnění jejich odpočinku.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit