Letní koupaliště Riviéra

středa
21.4.
dnes zavřeno
Návštěvnost
0 / 7850
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Letní koupaliště Riviéra

Koupaliště Riviéra je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Zažijte na Riviéře dovolenou plnou relaxu, vodních radovánek a zábavy. Koupaliště prošlo v roce 2018 zcela razantní obměnou, nově ji zdobí tobogan dlouhý 75 metrů, patnáctimetrová skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky. Plánek areálu

Zažijte dovolenou uprostřed Brna.

Bazény

Koupaliště Riviéra je tvořeno kaskádou tří nových nerezových bazénů v umělém říčním korytě, které bylo vybudováno v bývalém slepém rameni řeky. Hloubka celého bazénového koridoru je odstupňována a jeho celková délka - až 390 metrů - je vskutku výjimečná. Brouzdaliště je první částí - dlouhou až 120 metrů. Voda proudí dál do bazénu pro neplavce, který má podobu mírné říční zátoky s délkou 135 metrů. Poslední část je určena plavcům, kteří ocení především délku bazénu - dalších 135 metrů! V areálu jsou k dispozici rozsáhlé travnaté plochy.
Další informace zde.

Sportoviště

V areálu se nacházejí kurty pro beachvolejbal a teqballový stůl. Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme.
Další informace zde.

Občerstvení

Novinkou jsou dvě budovy s občerstvením hned u vstupu do areálu, ale občerstvení naleznete i na dalších místech. Můžete posedět v samém centru koupaliště nebo v klidu bez ruchu bazénů. Nabídka nápojů a pokrmů je široká, ceny příjemné...

Abychom omezili plastový odpad, v občerstveních si zakoupíte pití už jen ve vratných plastových kelímcích. Nápoj Vám nyní nalijí do 0,3 l nebo 0,5 l kelímku s exkluzivní grafikou. Vratná záloha je 50 Kč. 

Další informace zde.

Další vybavení

Rozsáhlé travní plochy zařazují naše koupaliště mezi největší v republice. Můžete libovolně sportovat, či relaxovat. Na trávnících jsou vám volně k dispozici zdarma lehátka. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. U nás vám nebude nic chybět :-)
Další informace zde.

Historie

Historie areálu Riviéra sahá až do počátku 19. století, ve kterém byla Dr.Baierem vystavěna klasicistická budova Lázní (Badhaus). Záměr vytvoření koupelových lázní se však u Brňanů nesetkal s velkým obdivem, a proto byl komplex prodán k jiným účelům. Areál Riviéra od té doby prošel několika změnami a vystřídal několik vlastníků, což se negativně podepsalo na jeho stavu. V roce 2006 přijala naše společnost celý areál koupaliště do majetku. Od té doby se snažíme každé léto připravit pro brněnské občany něco nového pro zpříjemnění jejich odpočinku.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit