Riviéra Aquatic Center

Brno.cz
Sunday
18.8.
Pool open to 20:00
Last entry at 19:30
  • Beach Volleyball open
  • Pools open
Návštěvnost
608 / 7850
Sportujte s námi v Brně Sportujte s námi v Brně Sportujte s námi v Brně

The largest outdoor swimming pool in Brno

https://tourmkr.com/G1DbbnCDBF view the venue
Starez-sport, a.s.
Starez-sport, a.s.
Starez-sport, a.s.
Swimming Pool
Swimming Pool 24,2°C
Skoro jasno
WEATHER 31 °C

Riviéra Aquatic Center

The Riviéra Aquatic Center is a summer leisure center operating from June through August. You can spend your leisure time here not only enjoying water fun but also doing sports and playing games. The so called "Rivec" is ready for you!

Bazény
Bazény

Pools

Sportoviště
Sportoviště

Sports Ground

Beach volejbal
Beach volejbal

Beach Volleyball

News

Permanent actions

Srpnové animační programy na Riviéře

15:00-17:0015:00-17:00

Koupaliště Riviéra

Na letním koupališti Riviéra probíhají po celé prázdniny bezplatné animační programy pro děti a seniory, díky nimž si léto u vody užijete ještě více.

Na každý týden je pro Vás přichystaný jiný program, z plánovaných aktivit jmenujme např. relaxační cvičení, tanec, aquaerobic, různé druhy sportů, masáže, malování, deskové hry, lekce první pomoci a různé tematické dílničky.

Animační programy jsou pro návštěvníky koupaliště zdarma a není nutná rezervace. Zázemí pro tyto aktivity je u info stánku u beachvolejbalových kurtů.

Program na srpen naleznete zde.

Zjistit víceZjistit více MéněMéně

One-off actions

Kámen, nůžky, papír HRAJ Kámen, nůžky, papír HRAJ
August
12.
- August
16.

Kámen, nůžky, papír HRAJ

Letní koupaliště Riviéra

Chcete se setkat s elitními hráči brněnských sportovních klubů? V pondělí si zahrajete s HC Kometa Brno ve středu s BK Žabiny a v pátek příjdou Draci Brno! Navštivte letní koupaliště Riviéra, kde si ve dnech od 12. - 17. 8. 2019 vždy od 15:00-17:00 hod. můžete vyzkoušet různé sporty pod vedením profesionálů. Každý den se můžete setkat s jiným klubem a v úterý a čtvrtek jsou vám zdarma k dispozici beachvolejbalové kurty!

Akce je v rámci bezplatných animačních programů pro děti a seniory, platí se pouze vstupné na koupaliště. 

Zjistit víceZjistit více MéněMéně
Rozloučení s prázdninami na Riviéře 2019 Rozloučení s prázdninami na Riviéře 2019
August
31.
- September
1.

Rozloučení s prázdninami na Riviéře 2019

9:009:00

Koupaliště Riviéra

Na letním koupališti Riviéra proběhne na konci srpna již tradiční akce Rozloučení s prázdninami. Po dva dny mají návštěvníci na koupaliště vstup zdarma a je pro ně připraven bohatý zábavný program. Děti si užijí např. vystoupení Michala Nesvadby nebo Taneční hrátky s Honzou Onderem, zažíjí unikátní show s názvem Aqua et Ignis (souboj ohně a vody, VIDA), mohou se těšit na kouzelníka Ondřeje Sládka nebo si vyzkoušet žonglování. Dále je připraveno vystoupení taneční skupiny Magic Free Group a Stardance show s DSP Kometa Brno, Tomáš Měcháček se svým projektem TOT představí improvizovanou show, při níž zapojí děti i dospělé, a večerní programy zakončí koncert rock & popové kapely So Fine, v čele s charismatickým zpěvákem z anglického Liverpoolu Gedem Maloney, a koncert Martina Haricha.

Samozřejmě se mohou děti těšit i na doprovodný program, je připraven skákací hrad, paddleboardy, aquazorbing, malování na obličej, sportovní stanoviště a hrátky pro nejmenší aj.

Těšíme se na vás! Více informací a program naleznete na www.rozloucenisprazdninami.cz.

Zjistit víceZjistit více MéněMéně

Aktuálně

Riviéra získala cenu Stavba roku 2018
zveřejněno 21.05.2019

Rekonstrukce bazénů koupaliště Riviéra získala ocenění Stavba roku 2018 Zlínského kraje. Slavnostní vyhlášení 17. ročníku této soutěže se uskutečnilo 16. 5. 2019 v Uherském Brodě. Přihlásit se mohly stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2018. Stavbu přihlásila zlínská společnost CENTROPROJEKT GROUP, a. s., která je autorem díla.   

Čipové hodinky

Naše čipové hodinky můžete použít na všech našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit