Letní koupaliště Riviéra

sobota
6.6.
dnes zavřeno
Návštěvnost
0 / 300
Sportoviště
Úvod Úvod

Rady pro návštěvníky

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

  • autobusová linka č.84 (směr Mendlovo náměstí - Stará Osada) zastávka "Riviéra"
  • autobusová linka č.44 (směr Velodrom - Mendlovo náměstí) zastávka "Riviéra"

VSTUP NA KOUPALIŠTĚ

Vstup na koupaliště je obsluhován 4 betonovými pokladnami od zastávky Riviéra a jednou samoobslužnou pokladnou. Při příchodu na koupaliště z ulice tedy postupujte dále bránou a řaďte se k pokladně s nejkratší frontou. Pokladna číslo 5 se nachází u vstupu od zastávky Bauerova. Je otevřena v tropických dnech od 15:00 hod. a o víkendu. POZOR, je pouze vstupní.

V čase 13:00 – 14:30 jsou některé z pokladen vyhrazeny jako výstupní. Sledujte světlené tabule nad pokladnami. Návštěvníkům se vrací u pokladen doplatek za celodenní vstupné. V tomto čase počítejte při odbavení se zpožděním.

                                                                     

Při vysoké návštěvnosti (5000 osob denně) v tropických teplotách žádáme návštěvníky o shovívavost k našemu personálu a vzájemnou toleranci.

Situaci se snažíme řešit, jak nejlépe dovedeme.

PARKOVÁNÍ

Naproti koupališti na ulici Bauerova je k dispozici od 1. 7. - 31. 8. 2019 odstavná plocha v areálu BVV. Ve směru od Pisárek nelze odbočit k odstavné ploše vlevo, bezpečné otočení je možné na kruhovém objezdu u 4. brány BVV. Mapka zde.

VSTUPNÉ A ORGANIZACE POKLADEN

Pro vstup i výstup použijte pokladny 1, 2, 3 a 4 nebo automat u samoobslužné pokladny.

Pro rychlejší vstup do areálu doporučujeme zakoupit čipové hodinky, díky nimž projdete turniketem u samooblužné pokladny bez čekání.

Další možností, která Vám usnadní vstup na koupaliště, je zakoupení online vstupenky na portálu www.brnoID.cz. Lze koupit pouze vstupenka pro děti a dospělou osobu na celodenní vstupné, v neomezeném množství. Vstupenku můžete využít jednorázově kdykoliv do konce sezony koupaliště. Pro nákup je nutná registrace. Při odchodu v dopoledních hodinách za celodenní vstupenku pořízenou v e-shopu nelze nárokovat vrácení rozdílu mezi celodenním a dopoledním vstupným.   

Na všech pokladnách lze vstupné hradit platební kartou, karty Multisport a jiné poukázky přijímáme pouze v pokladnách 1, 2, 3, 4 a 5. Přijímáme tyto poukázky

AREÁL KOUPALIŠTĚ

Do areálu Riviéry se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupna cyklistům, pěším i bruslařům, kteří se tudy mohou nejen dopravit ke koupališti, ale také mohou navštívit nově zbudovaný Areál dopravní výchovy.

VSTUP DĚTÍ DO 14 LET POUZE V DOPROVODU OSOBY STARŠÍ 18 LET

Vážení návštěvníci, do areálu Koupaliště Riviéra mají z bezpečnostních důvodů děti do 14 let včetně vstup povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto však neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny, např. plavecké školy, příměstské tábory apod.). Osoby starší 15 let se musí prokázat adekvátním průkazem, aby svůj věk pracovnici pokladny prokázaly.

Děkujeme, že respektujete naše nařízení, věřte, že tak činíme pro bezpečnost Vašich dětí!

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Návštěvní řád v pdf

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na sedmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit